Menu

Medewerkers

2

Onze medewerkers zorgen er dagelijks voor dat uw transport perfect verloopt. Hieronder worden ze kort aan u voorgesteld:

Planning
Richard van de Logt
Sinds 1997 werkzaam in transport
0161 – 45 00 32 / 0161 – 45 00 31
richard@hacastransport.nl / planning@hacastransport.nl

Frank Braspenning
Sinds 1993 werkzaam in transport
0161 – 45 00 33 / 0161 – 45 00 31
frank@hacastransport.nl

Mark Hereijgers
Sinds 1992 werkzaam in transport
mark@hacastransport.nl

Assistent Planning
Laura Koppens
Sinds 2011 werkzaam in transport
laura@hacastransport.nl

Karin Feskens
Sinds 1996 werkzaam in transport
karin@hacastransport.nl

Administratief Medewerkster
Ester van Dijk
Sinds 1995 werkzaam in transport
0161 – 45 00 35 / 0161 – 45 00 31
ester@hacastransport.nl

Controller
Jack M.J. Keusters
Sinds 1983 werkzaam in transport
jack@hacastransport.nl 

Directeur / Eigenaar
Mathé Holleman
Sinds 1979 werkzaam in transport
mathe@hacastransport.nl